Κερνάμε ‘Ηπειρο, 14-16 Ιουλίου, στα Σύβοτα
Related Articles
Συνεχίζοντας τις πρωτοβουλίες της για την προβολή και προώθηση των τοπικών προϊόντων, η Περιφέρεια Ηπείρου διοργανώνει και φέτος το τριήμερο 14-16 Ιουλίου 2023 την εκδήλωση «Κερνάμε Ήπειρο» στο λιμάνι των Συβότων.
![](https://meatnews.gr/wp-content/uploads/2023/07/ΗΠΕΙ-453x640.jpg)
Δικαίωμα δωρεάν συμμετοχής έχουν όλες οι επιχειρήσεις πιστοποιημένων τοπικών προϊόντων του κλάδου τροφίμων και ποτών. Στην εκδήλωση θα υπάρξει και δυνατότητα άμεσης πώλησης των προϊόντων.